Projekti “Digiõppevara Vivere kooli õlpilaste jaoks” raames soetas meie kool virtuaalreaalsuse prillid ja TTS Pro-Bot masinakomplektid. Me kasutame neid uusi seadmeid aktiivselt haridusprotsessis. Ja nüüd on valmis teiega jagama avatud õppetunde, kasutades VR prille ja TTS roboteid!

📚Eesti kirjanduse õppe lihtsustatud riikliku õppekava järgi

🌏📗Geograafia, 8.klass

🖌️🎨Kunst

🧮Lihtsustatud riikliku õppekava järgi õppivate laste matemaatikatundide läbiviimiseks

🧮Matemaatika tunnikava riikliku õppekava järgi õppivate 1 klassi õpilastele teemal “Kellaaeg”

🏞️🌅Loodusained tunnikava riikliku õppekava järgi õppivate 3 klassi õpilastele teemal “Eesti kaart”

👅📗Eesti keel kui teine keel tunnikava 4 klassi õpilastele, kes õpivad riikliku lihtsustatud õppekava alusel

👅📚Keel ja kirjandus lõimitud tehnoloogiaga tunnikava õpilastele, kes õpivad riikliku lihtsustatud õppekava alusel

Copyright © 2019-2024 — Vivere Kool MTÜ. All rights reserved.