Pikapäevarühm

Pikapäevarühmas keskendume Teie lapse tugevate külgede arendamisele sellisel viisil, et tema nõrgad küljed ei mõjutaks tema elukvaliteeti ja ei takistaks tema edukust tulevikus.

Meie meetod seisneb arendavas dialoogis. Klassiväline töö on suunatud nende lapse omaduste leidmiseks, toetamiseks ja arendamiseks, mis aitavad teda mõista oma emotsioone, väljendada neid õigeaegselt ja asjakohaselt ning kokkuvõttes olla edukas.

Meie varustuse hulka kuulub sensoorse integratsiooni tuba, mis aitab hakkama saada stressi, ärevusseisundite või ebakindlusega ning teistel juhtudel reipaks muutuda. Terapeutiline tuba aitab töötada käitumispobleemidega ja parandab tähelepanu kontsentreerumist.

Pakume liivateraapiat ja tunde emotsionaalse intellekti arendamise rühmades.

Kavas on ka vabaõhutunnid: ekskursioonid, looduskaitsealade külastused, väljasõidud maale, spordiüritused, matkad, perepiknikud.

Üritused

Tähistame Teadmistepäeva, Õpetajate päeva, Isadepäeva, Jõule, Sõbrapäeva, Eesti Vabariigi aastapäeva, Emakeelepäeva, Teatripäeva, Emadepäeva; korraldame kevadpidu ja õpilaste tööde näitusi.

VIVERE KOOLI ÕPILASESINDUS

VIVERE KOOLI HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN 2022/2023