Pikapäevarühm

Pikapäevarühmas keskendume Teie lapse tugevate külgede arendamisele sellisel viisil, et tema nõrgad küljed ei mõjutaks tema elukvaliteeti ja ei takistaks tema edukust tulevikus.

Meie meetod seisneb arendavas dialoogis. Klassiväline töö on suunatud nende lapse omaduste leidmiseks, toetamiseks ja arendamiseks, mis aitavad teda mõista oma emotsioone, väljendada neid õigeaegselt ja asjakohaselt ning kokkuvõttes olla edukas.

Meie varustuse hulka kuulub sensoorse integratsiooni tuba, mis aitab hakkama saada stressi, ärevusseisundite või ebakindlusega ning teistel juhtudel reipaks muutuda. Terapeutiline tuba aitab töötada käitumispobleemidega ja parandab tähelepanu kontsentreerumist.

Pakume liivateraapiat ja tunde emotsionaalse intellekti arendamise rühmades.

Kavas on ka vabaõhutunnid: ekskursioonid, looduskaitsealade külastused, väljasõidud maale, spordiüritused, matkad, perepiknikud.

Üritused

Tähistame Teadmistepäeva, Õpetajate päeva, Isadepäeva, Jõule, Sõbrapäeva, Eesti Vabariigi aastapäeva, Emakeelepäeva, Teatripäeva, Emadepäeva; korraldame kevadpidu ja õpilaste tööde näitusi.

Lapsevanemate tugi

Lehekülg täieneb.

Pakume eriliste laste peredele tegevusi erinevate kõne korrektsiooni ja arendamise, liigutuste koordinatsiooni parandamise, sotsiaalsete oskuste ja emotsionaalse intellekti parandamise ja arendamise metoodikate järgi.

Psühholoog kasutab töös lastega mitmesuguseid eneseväljendusmeetodeid, alates joonistamisest ja liivateraapiast kuni teatrilavastuse loomiseni koos vanematega.

Avame kaks rühma, igas maksimaalselt 8 last.

1. rühm

Lastekohtumised

Reedeti 23. septembrist 16. detsembrini, välja arvatud koolivaheajad. 25. oktoobril kohtumist ei toimu.
Kokku 12 kohtumist.

Perekohtumised

Kord kuus: 28. septembril, 26. oktoobril, 23. novembril ja 21. detsembril.
22. detsembril toimub ühiskontsert ja lastetööde näitus.

2. rühm

Lastekohtumised

Laupäeviti 21. septembrist 21. detsembrini, välja arvatud koolivaheajad. 26. oktoobril kohtumist ei toimu.
Kokku 12 kohtumist.

Perekohtumised

Kord kuus: 12. oktoobril, 9. novembril, 30. novembril ja 14. detsembril.
22. detsembril toimub ühiskontsert ja lastetööde näitus.

Projekti raames saab iga pere arvestada individuaalse või rühmakonsultatsiooniga.
Individuaalsed või perekonsultatsioonid murettekitaval küsimusel – 3 tundi.
Rühmakonsultatsioonid Teile huvitaval teemal – kolmetunnine kohtumine üks kord kuus.
Ootame Teilt rühmakohtumiste teemasid kuni 1. oktoobrini aadressil erilinemaailm@gmail.com.
Lisainfo telefonil +37256619546
Julia.

Osalustasu on 50 eurot pere kohta kogu projekti perioodiks (17.09 – 30.12.2019), sõltumata ühe pereesindavate laste ja vanemate arvust.
Kutsume osalema emad ja isad, samuti vanaemad ja vanaisad, kui nad aktiivselt osalevad lapse kasvatamises.