ANNETUSTE TEGEMISE TINGIMUSED

Annetuskeskkond asub internetis aadressil https://viverekool.ee/anneta. Annetuskeskkonna omanik on MTÜ Vivere Kool (registrikood 80559247), asukohaga Liikuri tn. 10-16, Tallinn.

Üldtingimused

Tingimused kehtivad eraisiku (edaspidi Annetaja) poolt Annetuskeskkonna kaudu annetuste tegemisel.

Kõik Annetuskeskkonnas toodud summad on eurodes.

Teave konkreetse annetuse kohta on esitatud Annetuskeskkonnas vahetult annetuse juures.

Annetuse tegemine

Annetuse tegemiseks peab Annetaja Annetuskeskkonna esilehelt soovitud annetust valima, sisestama annetatavat summat, kinnitama valikut “Toeta” nupu abil, sisestama nõutud kontaktandmeid ning valima sobilikku makseviisi. Annetust saab turvaliselt teostada läbi järgnevate makseviiside:

• Otsene ülekanne MTÜ Vivere Kool pangakontole
  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Annetuskeskkonda turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Annetuskeskkonna omanikul puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Annetuskeskkonna omaniku arvelduskontole.

Annetuskeskkonna omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Taganemisõigus

Annetajal on õigus teostatud annetusest selle tegemise hetkest 7 päeva jooksul taganeda. Vabas vormis taganemisavaldust tuleb saata e-kirja aadressile info@viverekool.ee või helistada telefonil: +372 55645455.

Isikuandmete töötlemine

Annetuskeskkonna omanik kasutab Annetaja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks või küsimuste tekkimisel Annetajaga ühenduse võtmiseks. Andmete töötlemise põhimõtted on toodud Annetuskeskkonna Privaatsuspoliitikas.

Vaidluste lahendamine

Kui Annetajal on Annetuskeskkonna osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@viverekool.ee või helistada telefonil: +372 55645455

Kui Annetaja ja Annetuskeskkonna omanik ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Annetajal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Annetaja ja Annetuskeskkonna omaniku vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Annetaja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Annetaja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.