Võtame külalisi vastu!

Lasteaed ja kool on haridussüsteemi kaks kõrvuti asetsevat lüli. On väga oluline ette valmistada oma laps liikumiseks ühest süsteemist teise ja muuta tema roll koolieelikust kooliõpilaseks. Sellesse protsessi on kaasatud kõik: õpilased, lapsevanemad ja õpetajad. Kaasaegse individuaalsele lähenemisele orienteeritud kooli jaoks muutub see protsess tõeliseks seikluseks ja saab erilise tähenduse.

Oleme sellega 100% nõus. Nagu meie kolleegid Tallinna Linnamäe lasteaiast, kelle meeskonda täna võõrustasime. Pärast väikest ekskursiooni rääkisime oma külalistele, kuidas meie kooli töö on korraldatud, tutvusime õpetajatega ja arutasime meie edasist koostööd.

Arvame, et päris ekskursioon koolieelikutele võimalusega istuda koolipingil, kirjutada midagi kriidiga tahvlile, proovida kuidas interaktiivne tahvel töötab või muusikatunnis pille mängida, on kohe tulemas! Muidugi, kui epidemioloogiline olukord seda võimaldab.

Täname kolleege imelise ja kasuliku kingituse eest meie õpilastele!