Esimene “Nägemiseni!”

Täna läksid meie kooli õpilased oma esimesele suvevaheajale. Lahkuda, isegi natukeseks ajaks, on alati veidi kurb. Samas see oli meie kooli jaoks väga eriline päev! Esimene aasta täis uusi teadmisi, elamusi, naeratusi ja tutvusi on möödas.

Selline oli ka tänane päev: lõbutsesime, andsime üksteisele kingitusi, õnnitlesime üksteist, joonistasime asfaldi peal, jõime teed, ajasime juttu. Rääkisime sellest, kuidas möödas õppeaasta, tegime plaane suveks: puhata, koguda jõud, kasvada ja alustada uut kooliaastat olles sada protsenti valmis.

Oleme südamest tänulikud meie õpilastele nende töö eest, vanematele nende vapruse ja toe eest, koolitöötajatele nende ülima kannatlikkuse ja leidlikkuse eest meie esimesel, raskel, aga unustamatul aastal!

Vivere kool soovib kõigile päikesepaistelist ja huvitavat suve!