Kontaktid
MTÜ VIVERE KOOL
Tondi 55, 11316, Tallinn, Estonia
info@viverekool.ee
+372 55645455
(E-R 8:00-17:00)
IBAN: EE542200221071248780
Määratud andemekaitsespetsialisti poole saate pöörduda aadressil info@viverekool.ee
Kontaktid
Amet | Nimi | E-post | Telefon |
---|---|---|---|
Kantselei |
|||
Raamatupidaja | Elvira Siil | arved@viverekool.ee | |
Raamatukogu hoidja | Mariia Alekhina | raamatukogu@viverekool.ee | |
Sekretär-juhiabi | Anastassia Brant | info@viverekool.ee | 55 645 455 |
Juhtkond |
|||
Direktor | Natalja Rea | koolidirektor@viverekool.ee | 58 150 119 |
Õppealajuhataja | Annastassia Krasnova | oppealajuhataja@viverekool.ee | |
Õppealajuhataja assistent | Irina Landa | irina.landa@viverekool.ee | |
Vastuvõtuaeg: | kokkuleppel | ||
Haldusspetsialist | Dmitrijs Nikiforovs | majandus@viverekool.ee | |
Tehniline |
|||
Söökla | Ekaterina Morozova | sookla@viverekool.ee | |
Toitlustaja | Flosse OÜ | flosse.flosse@mail.ee | 525 1646 |
Tugimeeskond |
|||
HEVKO | Julia Stolberova | julia.stolberova@viverekool.ee hevko@viverekool.ee | 56 619 546 |
HEVKO assistent | Elizaveta Galiakberova | elizaveta.galiakberova@viverekool.ee | |
Logopeed | Ksenia Maksimova | ksenia.maksimova@viverekool.ee | |
Logopeedi assistent | Renata Daminova | renata.daminova@viverekool.ee | |
Koolipsühholoog | Yuliia Liir | yuliia.liir@viverekool.ee | |
Psühholoogiline nõustaja | Anzhela Polishchuk | anzhela.polishchuk@viverekool.ee | |
Psühholoogiline nõustaja | Halyna Kiulvik | halyna.kiulvik@viverekool.ee | |
Psühholoogiline nõustaja | Valeria Stepanova | valeria.stepanova@viverekool.ee | |
Sotsiaalpedagoog | Anzhelika Leshchenko | anzhelika.leshchenko@viverekool.ee | |
Sotsiaalpedagoogi assistent | Aleksandra Tamberg-Pankratova | aleksandra.tamberg.pankratova@viverekool.ee | |
Eripedagog | Maria Pukach | maria.pukach@viverekool.ee | |
Eripedagogi assistent | Yury Fedorov | yury.fedorov@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Olga Jobczynska | olga.jobczynska@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Marina Kravchenko | marina.kravchenko@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Olga Bizjukova | olga.bizjukova@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Elizaveta Galiakberova | elizaveta.galiakberova@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Olena Liutko | olena.liutko@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Mariya Oinas | mariya.oinas@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Ivan Babich | ivan.babich@viverekool.ee | |
Abiõpetaja | Vladimir Moskaljov | vladimir.moskaljov@viverekool.ee | |
Pikapäevarühm | Olena Liutko | ppr@viverekool.ee | 55 974 329 |
Eelkool | Valentina Appolonova | valentina.appolonova@viverekool.ee | |
Vivere koolis pakub tervishoiu teenust Koolitervishoid OÜ |
|||
Kooliõde | Ellen Majorskih | med@viverekool.ee | 56 503 370 |
Õpetajad |
|||
Amet | Aine | Nimi | E-post |
Aineõpetaja | Ajalugu | Natalja Rea | natalja.rea@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Bioloogia | Aleksander Rakov | aleksander.rakov@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Eesti keel | Annastassia Krasnova | anastassia.krasnova@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Eesti keel | Anastasia Jürgens | anastasia.jurgens@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Eesti keel | Mari Torga | mari.torga@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Füüsika | Jana Jelissejeva | jana.jelissejeva@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Geograafia | Irina landa | irina.landa@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Informaatika | Oksana Meshkova | oksana.meshkova@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Inglise keel | Annastassia Krasnova | anastassia.krasnova@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Inglise keel | Oksana Meshkova | oksana.meshkova@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Inimeseõpetus | Natalja Rea | natalja.rea@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Käeline tegevus | Jelena Mokrushina | jelena.mokrushina@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Keemia | Aleksander Rakov | aleksander.rakov@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Kehaline kasvatus | Daria O`Konnel-Bronin | daria.okonnel.bronin@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Kehaline kasvatus | Mati Ummer | mati.ummer@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Kunst | Larissa Leta Lumiste | larissa.leta.lumiste@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Loodusõpetus | Hanna Kalynovska | hanna.kalynovska@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Matemaatika | Jana Jelissejeva | jana.jelissejeva@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Muusika | Tatiana Palamarchuk | tatiana.palamarchuk@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Tehnoloogia | Jelena Mokrushina | jelena.mokrushina@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Tööõpetus | Larissa Leta Lumiste | larissa.leta.lumiste@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Ühiskonnaõpetus | Natalja Rea | natalja.rea@viverekool.ee |
Aineõpetaja | Vene keel ja kirjandus | Hanna Kalynovska | hanna.kalynovska@viverekool.ee |
Huvijuht | Margarita Polokainen | huvijuht@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Anastassia Krasnova | anastassia.krasnova@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Elena Mesevrya | elena.mesevrya@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Galina Dereko | galina.dereko@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Karina Rostkovskaja | karina.rostkovskaja@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Maria Pukach | maria.pukach@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Natalja Vassiljeva | natalja.vassiljeva@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Tatiana Ganevich | tatiana.ganevich@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Yulia Koppas | yulia.koppas@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Yuliia Liir | yuliia.liir@viverekool.ee | |
Klassiõpetaja | Yury Fedorov | yury.fedorov@viverekool.ee | |
Klassijuhatajad | Klass | Nimi | E-post |
Klassijuhatajad | 1. AR, 1. ARW | Natalja Vassiljeva | natalja.vassiljeva@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 1. ALV | Galina Dereko | galina.dereko@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 1. BRV | Anastassia Krasnova | anastassia.krasnova@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 2. AR, 2. ARW | Olga Jobczynska | olga.jobczynska@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 2. ALV | Maria Pukach | maria.pukach@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 2. BR, 2. BRV | Yury Fedorov | yury.fedorov@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 3. AR | Karina Rostkovskaja | karina.rostkovskaja@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 3. BRV, 4. BRV, 4. BLV | Olena Liutko | olena.liutko@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 3. BLV | Yuliia Liir | yuliia.liir@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 4. AR, 4. ARV | Elena Mesevrya | elena.mesevrya@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 5. AR, 5. ARW | Ivan Babich | ivan.babich@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 5. ALV | Yulia Koppas | yulia.koppas@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 6. AR, 6. ARV | Hanna Kalynovska | hanna.kalynovska@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 7. AR, 7. ARW | Mariya Oinas | mariya.oinas@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 8. AR, 8. ARV | Anastassia Krasnova | anastassia.krasnova@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 8. BRV | Vladimir Moskaljov | vladimir.moskaljov@viverekool.ee |
Klassijuhatajad | 9. AR, 9. ARV | Julia Stolberova | julia.stolberova@viverekool.ee |