MTÜ VIVERE KOOL

    Tondi 55, 11316, Tallinn, Estonia
    info@viverekool.ee
    +372 55645455
    (E-R 8:00-17:00)
    IBAN: EE542200221071248780

    Määratud andemekaitsespetsialisti poole saate pöörduda aadressil info@viverekool.ee

    Kontaktid

    Kantselei
    Raamatupidaminearved@viverekool.ee
    Sekretär-juhiabiinfo@viverekool.ee 
    +372 55 645 455 
    Kooli majapidajamajajuht@viverekool.ee
    Juhtkond
    DirektorOlga Lavrentjevakoolidirektor@viverekool.ee
    +372 58 150 119
    Vastuvõtuaeg:kokkuleppel
    Direktori-asetäitja / Klassijuhatajad 1AR 2AR (asendaja)Julia Stolberovajulia.stolberova@viverekool.ee / erilinekool@gmail.com  
    Vastuvõtuaeg:kokkuleppel
    Õppejuht Iivi Minjoiivi.minjo@viverekool.ee
    Vastuvõtuaeg:kokkuleppel
    Õpetajad
    Inglise keele õpetaja / Klassijuhataja 6AR 6BRAnnastassia Krasnovaanastassia.krasnova@viverekool.ee 
    Algklasside õpetaja / Klassijuhataja 6AR 6BRYulia Koppas yulia.koppas@viverekool.ee
    Algklasside õpetaja / Klassijuhataja 3AR 3ALIrina Landairina.landa@viverekool.ee
    Algklasside õpetaja / Klassijuhataja 1BR 2BLMaria Lepinmaria.lepin@viverekool.ee
    Algklasside õpetaja / Klassijuhataja 1BLYuliia Liir yuliia.liir@viverekool.ee
    Matemaatikaõpetaja Aleksandra Prigaskaleksandra.prigask@viverekool.ee
    KunstiõpetajaRaisa Paskevich raisa.paskevich@viverekool.ee
    MuusikaõpetajaJana Klopotovskajajana.klopotovskaja@viverekool.ee
    Vene keele ja kirjanduse õpetaja / Klassijuhataja 4AR 5ARLeonilla Zaverjuhha leonilla.zaverjuhha@viverekool.ee
    Ajaloo- ja geograafiaõpetaja Olena Valgepea olena.valgepea@viverekool.ee
    Bioloogia-, keemia- ja geograafiaõpetaja / Klassijuhataja 7AR 8ARViktoria Loginova viktoria.loginova@viverekool.ee
    Eesti keele õpetajaMaria Okas-Ozolsmaria.okas-ozols@viverekool.ee 
    Kehalise kasvatuse õpetajaSergei Serednitskiysergei.serednitskiy@viverekool.ee 
    Tööõpetuse õpetaja Iuliia Sannikova iuliia.sannikova@viverekool.ee
    Tugimeeskond
    HEV koordinaatorJulia Stolberovajulia.stolberova@viverekool.ee
    AbiõpetajaTatiana Ganevich tatiana.ganevich@viverekool.ee
    Logopeed-defektoloog Aliona Haveinovich aliona.haveinovich@viverekool.ee
    Sotsiaal Aleksandra Tamberg-Pankratova aleksandra.tamberg.pankratova@viverekool.ee
    PPR õpetajaJelena Mokrushina
    Rameliya Ulubayova
    jelena.mokrushina@viverekool.ee
    Huvijuht Jelena Slavina jelena.slavina@viverekool.ee
    Vivere koolis pakub tervishoiu teenust Koolitervishoid OÜ
    Vivere kooliõdeEllen Zazimko+372 5650 3370
    med@viverekool.ee